Akce

PŘIJĎTE SI S NÁMI UŽÍT ODPOLEDNE PLNÉ RELAXACE A ODPOČINKU

Omlouváme se, ale dnešní Jóga je z důvodu nemoci paní učitelky zrušena. O náhradním termínu Vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení. Tým SBS.

NOVINKA V NAŠÍ ŠKOLCE SLEEPOVER ZE ČTVRTKA NA PÁTEK 

CELÝ NÁŠ TÝM VÁS SRDEČNĚ ZVE NA PŘEDVÁNOČNÍ TVOŘENÍ DO NAŠÍ ŠKOLKY

 

LISTOPAD 2018

TÉMA MĚSÍCE:       KAM SE SCHOVAL MĚSÍC

Hlavním úkolem tohoto měsíce je děti seznámit s proměnami počasí, ročními obdobími, s přírodními živly. Seznamovat děti s další planetou naší soustavy – sluncem a jeho vliv na naší Zemi.

·         děti si osvojí poznatky o Zemi, Slunci a Měsíci

·         dokáží pochopit pojem Vesmír

·         budou umět pojmenovat různé druhy počasí

·         naučí se nové výtvarné techniky

·         procvičí si svojí paměť – písničky, tanečky

 1. 11. čtvrtek           KROUŽKY VE SMILINGU HUDEBKA PRO NEJMENŠÍ S ŠÁRKOU, VÝTVARNÁ ŠKOLIČKA S ŽANĎOU, ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ S LAUROU, MALÝ MUZIKANT S ŠÁRKOU, TANEČKY S TEREZKOU, ANGLIČTINA PRO SOVIČKY S NIKKI, VAŘENÍ S KRISTÝ, JÓGA S JUDIT, PLAY WISELY S MARIÍ

2. 11. pátek   Připomeneme si Dušičky + památku Všech svatých přípravou svícnu a povídáním si v komunikačním kruhu. Uchováváme české tradice - Sluníčka

5. 11. pondělí BOULDER - pro přihlášené děti ze třídy Sluníček, Včeliček a Soviček

5. 11. pondělí ZPÍVÁNÍ S KYTAROU – odpoledne od 16:30 ve třídě Žabiček

6. 11. úterý DEN S ŽABKOU KUŇKALKOU – děti si zahrají na rosničky – Sluníčka

6. 11. úterý JÓGA PRO MAMINKY A DĚTI – přijďte si s námi zacvičit od 16:30 třída Berušek

7. 11. středa FOCENÍ DĚTÍ SPOLEČNOSTÍ DREAMARTS3 – pro přihlášené děti

7. 11. středa DEN S VEČERNICÍ – seznámení s hvězdnou galaxií a planetami – Berušky

7. 11. středa        DÝŇOVÉ KOUZELNÍ nejen na Halloween, aneb připravíme si vlastní svačinku, upečeme si chléb s dýní a sýrem – Sluníčka

8. 11. čtvrtek       KROUŽKY VE SMILINGU HUDEBKA PRO NEJMENŠÍ S ŠÁRKOU, VÝTVARNÁ ŠKOLIČKA S ŽANĎOU, ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ S LAUROU, MALÝ MUZIKANT S ŠÁRKOU, TANEČKY S TEREZKOU, ANGLIČTINA PRO SOVIČKY S NIKKI, VAŘENÍ S KRISTÝ, JÓGA S JUDIT, PLAY WISELY S MARIÍ 

9. 11. pátek      DIVADLO BOŘIVOJ VE ŠKOLCE – O Červené Karkulce, od 10:00

12. 11. pondělí BOULDER - pro přihlášené děti ze třídy Sluníček, Včeliček a Soviček

12. – 16. 11. TÝDEN SE SVATÝM MARTINEM - Sluníčka

12. – 16. 11. POČASÍ V PŘÍRODOVĚDNÉ TŘÍDĚ -  děti si zahrají na meteorology a televizní předpověď počasí – Včeličky

12. 11. pondělí KAVÁRNA PRO RODIČE – DIAGNOSTIKA DÍTĚTE – od 17:00 ve třídě žabiček – Berušky 

13. 11. úterý ZAMYKÁNÍ STROMOVKYSovičky

13. 11. úterý      KAVÁRNA PRO RODIČE – DIAGNOSTIKA DÍTĚTE – od 17:00 ve třídě žabiček – Sluníčka 

14. 10. středa MUZIKOTERAPIE S HONZOU Berušky, Sluníčka, Včeličky, Sovičky

14. 10. středa BERUŠKOVÁ DRAKIÁDA – výroba třídního draka – Berušky

14. 11. středa    KAVÁRNA PRO RODIČE – DIAGNOSTIKA DÍTĚTE – od 17:00 ve třídě žabiček – Včeličky 

15. 11. čtvrtek     KROUŽKY VE SMILINGU HUDEBKA PRO NEJMENŠÍ S ŠÁRKOU, VÝTVARNÁ ŠKOLIČKA S ŽANĎOU, ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ S LAUROU, MALÝ MUZIKANT S ŠÁRKOU, TANEČKY S TEREZKOU, ANGLIČTINA PRO SOVIČKY S NIKKI, VAŘENÍ S KRISTÝ, JÓGA S JUDIT, PLAY WISELY S MARIÍ

15. 11. čtvrtek KAVÁRNA PRO RODIČE – DIAGNOSTIKA DÍTĚTE – od 17:00 ve třídě žabiček – Sovičky

! NOVINKA VE SBS pro Berušky, Sluníčka, Včeličky, Sovičky SLEEPOVER ZE ČTVRTKA 15. 11. NA PÁTEK 16.11.

16. 11. pátek DUHOVÝ DEN V ANGLIČTINĚ – celý den budeme dělat barevné pokusy a naučíme se barvy – Berušky

16. 11. pátek LOGOPEDIE S TÁŇOUBerušky, Sluníčka, Včeličky a Sovičky

19. – 23. 11.        KURZ BRUSLENÍ – VÝSTAVIŠTĚ HOLEŠOVICE 

19. 11. pondělí ZPÍVÁNÍ S KYTAROU – odpoledne od 16:30 ve třídě Žabiček

19. – 23. 11. PŘÍRODNÍ ŽIVLY A POKUSY V PŘÍRODOVĚDNÉ TŘÍDĚ - Včeličky     

                         21. 11. středa PŘEDVÁNOČNÍ TVOŘIVÉ DÍLNY PRO RODIČE

      ve třídě Berušek od 16:00 s možností zakoupení textilu pro děti BeLau +ELIE

21. 11. středa VODNÍ HRÁTKY V BERUŠKÁCH – pokusy s vodou a poznávání skupenství – Berušky

21. 11. středa SVĚTOVÝ DEN POZDRAVŮ – zopakujeme si základní pozdravy i v různých jazycích - Sluníčka

22. 11. čtvrtek     KROUŽKY VE SMILINGU HUDEBKA PRO NEJMENŠÍ S ŠÁRKOU, VÝTVARNÁ ŠKOLIČKA S ŽANĎOU, ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ S LAUROU, MALÝ MUZIKANT S ŠÁRKOU, TANEČKY S TEREZKOU, ANGLIČTINA PRO SOVIČKY S NIKKI, VAŘENÍ S KRISTÝ, JÓGA S JUDIT, PLAY WISELY S MARIÍ

23. 11. – 24. 11. SLEEPOVER

 26. – 30. 10.          MIKULÁŠSKÝ KONRÁDOV – své děti přihlašujte ve třídě paní učitelky nebo emailem na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  

26. 11. pondělí BOULDER - pro přihlášené děti ze třídy Sluníček, Včeliček a Soviček

27. 11. – 30. 11. TA NAŠE KRÁSNÁ PLANETA ZEMĚ – přírodovědná třída – Včeličky

28. 11. středa MEDVÍDKOVA NEMOCNICE – od 9:00 - Berušky, Sluníčka, Včeličky, Sovičky 

28. 11. středa    ODPOLEDNÍ KAVÁRNA PRO RODIČE S FYZIOTERAPEUTKOU GÁBINOU téma NOHA, od 17:00 ve třídě žabiček

29. 11. čtvrtek     KROUŽKY VE SMILINGU HUDEBKA PRO NEJMENŠÍ S ŠÁRKOU, VÝTVARNÁ ŠKOLIČKA S ŽANĎOU, ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ S LAUROU, MALÝ MUZIKANT S ŠÁRKOU, TANEČKY S TEREZKOU, ANGLIČTINA PRO SOVIČKY S NIKKI, VAŘENÍ S KRISTÝ, JÓGA S JUDIT, PLAY WISELY S MARIÍ

PSYCHOLOGICKÝ VÝZKUM STUDENTKY FF UK FORMOU DIVADLA  – 2. 11. + 8. 11. + 13. 11.

·         REHABILITAČNÍ CVIČENÍ – pro přihlášené děti - DLE ROZVRHU TŘÍD

                                  Berušky    PONDĚLÍ                             5. 11. – 12. 11. – 19. 11. – 26. 11.

  Včeličky    ÚTERÝ                                 6. 11. – 13. 11. – 20. 11. – 27. 11.  

  Sluníčka    STŘEDA                              7. 11. – 14. 11. – 21. 11. – 28. 11.

                                  Sovičky     PÁTEK                                 9. 11. – 16. 11. – 23. 11. – 30. 11.

·         PARNÍ LÁZEŇ – DLE ROZVRHU JEDNOTLIVÝCH TŘÍD

 

 

ŘÍJEN 2018

 

TÉMA MĚSÍCE: PODZIM ČARUJE

 

Hlavním úkolem tohoto měsíce je rozvíjet v dětech pocit sounáležitosti s živou přírodou a schopnosti vážit si života ve všech formách, osvojovat si jednoduché dovednosti k ochraně přírody, získat návyky vedoucí ke zdravému životnímu stylu. Děti se seznámí s proměnami barev, tvarů, zvuků, chutí a vůní.

 

  • seznamovat se s přírodními jevy a ději
  • určovat barvy, tvary a další vlastnosti předmětů
  • vnímat krásu přírody všemi smysly
  • rozvíjet pracovní zručnost pomocí podzimních přírodnin a plodů, rozvíjet jemnou motoriku
  • rozšiřovat slovní zásobu
  • informovat o životním prostředí a jeho ochraně
  • rozvíjet hudební cítění, upevňovat intonace, probouzet u dětí radost ze zpěvu

 

1.10. - 31. 10.     PODZIMNÍ HERBÁŘ LISTŮ – měsíční projekt Berušek

1. 10. pondělí    BOULDER s Juditou, Laurou a Žanetou - pro přihlášené děti ze třídy Sluníček, Včeliček a Soviček

3. 10. středa       PODZIM ČARUJE – tvořivá dílna – Sluníčka

4. 10. čtvrtek     KROUŽKY VE SMILINGUHUDEBKA PRO NEJMENŠÍ S ŠÁRKOU, VÝTVARNÁ ŠKOLIČKA S ŽANĎOU, ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ S LAUROU, MALÝ MUZIKANT S ŠÁRKOU, TANEČKY S TEREZKOU, ANGLIČTINA PRO SOVIČKY S NIKKI, VAŘENÍ S KRISTÝ, JÓGA S JUDIT, PLAY WISELY S MARIÍ - novinka v MŠ, své děti můžete přihlásit ve třídě u paní učitelky nebo elektronicky 

5. 10. pátek        SOLNÁ JESKYNĚ s Juditou a Šárkou – od 10:00 pro přihlášené děti ze třídy Berušek, Sluníček, Včeliček a Soviček 

 

8. – 12. 10.          PODZIMNÍ KONRÁDOV ZA HUMNY JE DRAK – velká drakiáda na Konrádově s Šárkou a Petrou, své děti přihlašujte ve třídě paní učitelky nebo emailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

8. 10. pondělí    BOULDER s Petrou a Nikki - pro přihlášené děti ze třídy Sluníček, Včeliček a Soviček

10. 10. středa    LOGOPEDIE S TÁŇOU - Berušky, Sluníčka, Včeličky a Sovičky

10. 10. středa    STROMOVKOU PO STOPÁCH VEVERKY TERKY – dopolední program pro děti ze třídy Berušek 

11. 10. čtvrtek   KROUŽKY VE SMILINGUHUDEBKA PRO NEJMENŠÍ S ŠÁRKOU, VÝTVARNÁ ŠKOLIČKA S ŽANĎOU, ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ S LAUROU, MALÝ MUZIKANT S ŠÁRKOU, TANEČKY S TEREZKOU, ANGLIČTINA PRO SOVIČKY S NIKKI, VAŘENÍ S KRISTÝ, JÓGA S JUDIT, PLAY WISELY S MARIÍ

12. 10. pátek      SOLNÁ JESKYNĚ s Žanďou a Nikki – od 10:00 pro přihlášené děti ze třídy Berušek, Sluníček, Včeliček a Soviček

15. 10. pondělí  BOULDER s Terkou a Laurou - pro přihlášené děti ze třídy Sluníček, Včeliček a Soviček

15. – 19. 10.        POZNÁVÁME STROMY – při příležitosti světového dne stromů se Sluníčka budou učit celý týden o stromech

  

16. 10. úterý      SLAVÍ ŠKOLKA 7. NAROZENINY aneb 7 let na PRAZE 7

 

Na děti čekají soutěže a překvapení. Po celý den máme také den otevřených dveří pro nové kamarády. Odpoledne zveme rodiče na narozeninový dort a kávu.

 

 

 

17. 10. středa    MUZIKOTERAPIE S HONZOU PRŮCHOU – tentokrát na téma Doprava – Berušky, Sluníčka, Včeličky, Sovičky

18. 10. čtvrtek   KROUŽKY VE SMILINGUHUDEBKA PRO NEJMENŠÍ S ŠÁRKOU, VÝTVARNÁ ŠKOLIČKA S ŽANĎOU, ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ S LAUROU, MALÝ MUZIKANT S ŠÁRKOU, TANEČKY S TEREZKOU, ANGLIČTINA PRO SOVIČKY S NIKKI, VAŘENÍ S KRISTÝ, JÓGA S JUDIT, PLAY WISELY S MARIÍ

18. 10. čtvrtek   DRAKIÁDA NA LETENSKÉ PLÁNISluníčka, Včeličky – den bude upřesněn dle počasí

19. 10. pátek      SOLNÁ JESKYNĚ s Terkou a Juditou – od 10:00 pro přihlášené děti ze třídy Berušek, Sluníček, Včeliček a Soviček

19. 10. – 20. 10.SLEEPOVERAŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ s Šárkou a Kristy

22.10. – 26.10. CYKLOKURZ  pro přihlášené děti

24. 10. čtvrtek   PODZIMNÍ VÝTVARNÉ TVOŘENÍBerušky

26. 10. pátek    SOLNÁ JESKYNĚ s Žanďou a Nikki – od 10:00 pro přihlášené děti ze třídy Berušek, Sluníček, Včeliček a Soviček

29. 10. pondělí  BOULDER s Terkou a Laurou - pro přihlášené děti ze třídy Sluníček, Včeliček a Soviček

30. 10. úterý      DÝŇOVÝ PODZIM V BOTANICKÉ ZAHRADĚSovičky – odchod z MŠ v 8:30

 

29. 10. – 30. 10. pondělí, úterý PODZIMNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR pro kamarády z jiných školek - cena tábora 1000,- / den

 

30. 10. úterý      VYŘEZÁVÁNÍ DÝNÍVčeličky, Sluníčka

31. 10. středa    HALLOWEEN KARNEVALBerušky, Sluníčka, Včeličky, Sovičky – nezapomeňte na kostým pro své dítě

31. 10. středa    LAMPIÓNOVÝ PRŮVOD - Berušky, Sluníčka, Včeličky, Sovičky – v 17:00 odchod z MŠ směr Stromovka, rodiče vítáni

 

REHABILITAČNÍ CVIČENÍ – pro přihlášené děti- DLE ROZVRHU TŘÍD

Berušky          PONDĚLÍ              1. 10. – 8. 10. – 15. 10. – 22. 10. – 29. 10.

Včeličky          ÚTERÝ                  2. 10. – 9. 10. – 16. 10. – 23. 10. -30. 10.

Sluníčka          STŘEDA               3. 10. – 10. 10. – 17. 10. – 24. 10. – 31. 10.

Sovičky            PÁTEK                 5. 10. – 12. 10. -19. 10. – 26. 10. -2. 11.

 

 

 

 

 

 

ZÁŘÍ 2018

 

Téma měsíce – CO JE NÁM NEJBLÍŽE

 

Záměrem měsíce září bude seznámit děti v rámci třídy i MŠ s nově příchozími kamarády, zopakovat si jména stávajících kamarádů, společně si vytvořit třídní pravidla, mít povědomí o zdraví a zdravém způsobu chování.

 

-          Adaptovat se na nové prostředí, začlenit se do společných činností, začlenit se mezi vrstevníky, spolupracovat a vzájemně se respektovat

-          Orientovat se v prostředí školy a blízkém okolí

-        Uvědomovat si nebezpečí, mít povědomí o tom, jak se prakticky chránit, chovat se obezřetně v neznámé situaci, vyjádřit souhlas i nesouhlas v situaci, která to vyžaduje

-          Dodržovat dohodnutá pravidla a řídit se jimi

-          Dělit se o hračky, pomůcky

-          Umět se vzájemně domluvit a řešit spory

-          Zvládat jednoduchou obsluhu, sebeobsluhu

-          Uvědomovat si změny v přírodě, chápat pojem babí léto

-          Mít povědomí o péči, čistotě a zdraví, aktivním pohybu a zdravé výživě

-          Rozlišovat některé obrazné symboly (orientační, dopravní značky, označení nebezpečí…)

 

3. 9. PONDĚLÍ - První školní den s novými kamarády BERUŠKY, SLUNÍČKA, VČELIČKY, SOVIČKY

 

12. 9. STŘEDA – Jan Průcha – Hudební setkání na téma Kamarádství

 

17. 9. PONDĚLÍLOGOPEDIE s Táňou – BERUŠKY, SLUNÍČKA, VČELIČKY, SOVIČKY

 

18. 9. ÚTERÝVÝROBA RODOKMENU - BERUŠKY, SLUNÍČKA 

 

19. 9. STŘEDA od 16:30 – WORKSHOP pro rodiče všech dětí v jesličkové třídě přízemí

 

21. 9. PÁTEK – AHOJ LÉTO! – SLUNÍČKA – loučení s létem a vítání podzimu – výroba lodiček a následné vypouštění ve Stromovce

 

21. 9. PÁTEK – SLEEPOVER S ŽANETOU A TERKOU – nabízíme hlídání dětí do sobotní 12 hodiny

Své děti můžete přihlásit u paní učitelky na třídě nebo emailem nejpozději však do 19. 9. Cena 1000,- / minimální počet dětí 4

 

24. 9. PONDĚLÍRODIČOVSKÁ SCHŮZKA ve třídě Berušek od 17:00

 

24. – 27. 9. SVATOVÁCLAVSKÉ SLAVNOSTI – týden historie s českými pověstmi, legendami, kdy se děti promění za rytíře a vyrobí si vlastní erb. BERUŠKY, SLUNÍČKA, VČELIČKY, SOVIČKY

 

25. 9. ÚTERÝ – VÝLET NA PRAŽSKÝ HRAD – SOVIČKY a VČELIČKY budou putovat za pražskou historií

 

27. 9. ČTVRTEK – HLEDÁNÍ SVATOVÁCLAVSKÉHO POKLADUBERUŠKY, SLUNÍČKA, VČELIČKY, SOVIČKY 

 

28. 9. PÁTEK - STÁTNÍ SVÁTEK – školka má zavřeno

 

MEDVÍDKOVA NEMOCNICE BERUŠKY, SLUNÍČKA, VČELIČKY, SOVIČKY – termín bude upřesněn

LISTOPAD 2018

TÉMA MĚSÍCE:       KAM SE SCHOVAL MĚSÍC

Hlavním úkolem tohoto měsíce je děti seznámit s proměnami počasí, ročními obdobími, s přírodními živly. Seznamovat děti s další planetou naší soustavy – sluncem a jeho vliv na naší Zemi.

·         děti si osvojí poznatky o Zemi, Slunci a Měsíci

·         dokáží pochopit pojem Vesmír

·         budou umět pojmenovat různé druhy počasí

·         naučí se nové výtvarné techniky

·         procvičí si svojí paměť – písničky, tanečky

 

1. 11. čtvrtek           KROUŽKY VE SMILINGU HUDEBKA PRO NEJMENŠÍ S ŠÁRKOU, VÝTVARNÁ ŠKOLIČKA S ŽANĎOU, ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ S LAUROU, MALÝ MUZIKANT S ŠÁRKOU, TANEČKY S TEREZKOU, ANGLIČTINA PRO SOVIČKY S NIKKI, VAŘENÍ S KRISTÝ, JÓGA S JUDIT, PLAY WISELY S MARIÍ

2. 11. pátek          Připomeneme si Dušičky + památku Všech svatých přípravou svícnu a povídáním si v komunikačním kruhu. Uchováváme české tradice - Sluníčka

5. 11. pondělí      BOULDER - pro přihlášené děti ze třídy Sluníček, Včeliček a Soviček

5. 11. pondělí      ZPÍVÁNÍ S KYTAROU – odpoledne od 16:30 ve třídě Žabiček

6. 11. úterý          DEN S ŽABKOU KUŇKALKOU – děti si zahrají na rosničky – Sluníčka

6. 11. úterý         JÓGA PRO MAMINKY A DĚTI – přijďte si s námi zacvičit od 16:30 třída Berušek

7. 11. středa       FOCENÍ DĚTÍ SPOLEČNOSTÍ DREAMARTS3 – pro přihlášené děti

7. 11. středa        DEN S VEČERNICÍ – seznámení s hvězdnou galaxií a planetami – Berušky

7. 11. středa        DÝŇOVÉ KOUZELNÍ nejen na Halloween, aneb připravíme si vlastní svačinku, upečeme si chléb s dýní a sýrem – Sluníčka

8. 11. čtvrtek       KROUŽKY VE SMILINGU HUDEBKA PRO NEJMENŠÍ S ŠÁRKOU, VÝTVARNÁ ŠKOLIČKA S ŽANĎOU, ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ S LAUROU, MALÝ MUZIKANT S ŠÁRKOU, TANEČKY S TEREZKOU, ANGLIČTINA PRO SOVIČKY S NIKKI, VAŘENÍ S KRISTÝ, JÓGA S JUDIT, PLAY WISELY S MARIÍ

9. 11. pátek      DIVADLO BOŘIVOJ VE ŠKOLCE – O Červené Karkulce, od 10:00

12. 11. pondělí    BOULDER - pro přihlášené děti ze třídy Sluníček, Včeliček a Soviček

12. – 16. 11.        TÝDEN SE SVATÝM MARTINEM – seznámíme s lidovou pranostikou, budeme pozorovat přírodu, jestli Martin přijede opravdu na bílém koni – Sluníčka

12. – 16. 11.        POČASÍ V PŘÍRODOVĚDNÉ TŘÍDĚ -  děti si zahrají na meteorology a televizní předpověď počasí – Včeličky

12. 11. pondělí KAVÁRNA PRO RODIČE – DIAGNOSTIKA DÍTĚTE

– od 17:00 ve třídě žabiček – Berušky

13. 11. úterý        ZAMYKÁNÍ STROMOVKYSovičky

13. 11. úterý      KAVÁRNA PRO RODIČE – DIAGNOSTIKA DÍTĚTE

– od 17:00 ve třídě žabiček – Sluníčka

14. 10. středa      MUZIKOTERAPIE S HONZOU Berušky, Sluníčka, Včeličky, Sovičky

14. 10. středa      BERUŠKOVÁ DRAKIÁDA – výroba třídního draka – Berušky

14. 11. středa    KAVÁRNA PRO RODIČE – DIAGNOSTIKA DÍTĚTE

– od 17:00 ve třídě žabiček – Včeličky

15. 11. čtvrtek     KROUŽKY VE SMILINGU HUDEBKA PRO NEJMENŠÍ S ŠÁRKOU, VÝTVARNÁ ŠKOLIČKA S ŽANĎOU, ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ S LAUROU, MALÝ MUZIKANT S ŠÁRKOU, TANEČKY S TEREZKOU, ANGLIČTINA PRO SOVIČKY S NIKKI, VAŘENÍ S KRISTÝ, JÓGA S JUDIT, PLAY WISELY S MARIÍ

15. 11. čtvrtek KAVÁRNA PRO RODIČE – DIAGNOSTIKA DÍTĚTE

– od 17:00 ve třídě žabiček – Sovičky

 

 

! NOVINKA VE SBS pro Berušky, Sluníčka, Včeličky, Sovičky

SLEEPOVER ZE ČTVRTKA 15. 11. NA PÁTEK 16.11.

16. 11. pátek       DUHOVÝ DEN V ANGLIČTINĚ – celý den budeme dělat barevné pokusy a naučíme se barvy – Berušky

16. 11. pátek       LOGOPEDIE S TÁŇOUBerušky, Sluníčka, Včeličky a Sovičky

 

19. – 23. 11.        KURZ BRUSLENÍ – VÝSTAVIŠTĚ HOLEŠOVICE

- pro přihlášené děti – třída Sluníček, Včeliček a Soviček 

- podrobné informace Vám budou zaslány

- úhradu proveďte na č. ú. školky s přirazeným VS

 

 

19. 11. pondělí    ZPÍVÁNÍ S KYTAROU – odpoledne od 16:30 ve třídě Žabiček

19. – 23. 11.        PŘÍRODNÍ ŽIVLY A POKUSY V PŘÍRODOVĚDNÉ TŘÍDĚ - Včeličky     

 

21. 11. středa PŘEDVÁNOČNÍ TVOŘIVÉ DÍLNY PRO RODIČE

ve třídě Berušek od 16:00 s možností zakoupení textilu pro děti BeLau +ELIE

 

 

 

 

 

 

 

 

21. 11. středa      VODNÍ HRÁTKY V BERUŠKÁCH – pokusy s vodou a poznávání skupenství – Berušky

21. 11. středa      SVĚTOVÝ DEN POZDRAVŮ – zopakujeme si základní pozdravy i v různých jazycích - Sluníčka                       

22. 11. čtvrtek     KROUŽKY VE SMILINGU HUDEBKA PRO NEJMENŠÍ S ŠÁRKOU, VÝTVARNÁ ŠKOLIČKA S ŽANĎOU, ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ S LAUROU, MALÝ MUZIKANT S ŠÁRKOU, TANEČKY S TEREZKOU, ANGLIČTINA PRO SOVIČKY S NIKKI, VAŘENÍ S KRISTÝ, JÓGA S JUDIT, PLAY WISELY S MARIÍ

 

23. 11. – 24. 11. SLEEPOVER

DALŠÍ PÁTEČNÍ TERMÍNY SLEEPOVER: 14. 12., 25. 1., 15. 2., 15. 3., 26. 4., 17.5., 7.6

 

26. 11. pondělí    BOULDER - pro přihlášené děti ze třídy Sluníček, Včeliček a Soviček

27. 11. – 30. 11. TA NAŠE KRÁSNÁ PLANETA ZEMĚ – přírodovědná třída – Včeličky

28. 11. středa      MEDVÍDKOVA NEMOCNICE – od 9:00 - Berušky, Sluníčka, Včeličky, Sovičky 

28. 11. středa    ODPOLEDNÍ KAVÁRNA PRO RODIČE S FYZIOTERAPEUTKOU GÁBINOU

téma NOHA, od 17:00 ve třídě žabiček

29. 11. čtvrtek     KROUŽKY VE SMILINGU HUDEBKA PRO NEJMENŠÍ S ŠÁRKOU, VÝTVARNÁ ŠKOLIČKA S ŽANĎOU, ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ S LAUROU, MALÝ MUZIKANT S ŠÁRKOU, TANEČKY S TEREZKOU, ANGLIČTINA PRO SOVIČKY S NIKKI, VAŘENÍ S KRISTÝ, JÓGA S JUDIT, PLAY WISELY S MARIÍ

PSYCHOLOGICKÝ VÝZKUM STUDENTKY FF UK FORMOU DIVADLA  – 2. 11. + 8. 11. + 13. 11.

·         REHABILITAČNÍ CVIČENÍ – pro přihlášené děti - DLE ROZVRHU TŘÍD

 

         Berušky               PONDĚLÍ   5. 11. – 12. 11. – 19. 11. – 26. 11.

  Včeličky                        ÚTERÝ                                 6. 11. – 13. 11. – 20. 11. – 27. 11.  

  Sluníčka                         STŘEDA                              7. 11. – 14. 11. – 21. 11. – 28. 11.

         Sovičky             PÁTEK                           9. 11. – 16. 11. – 23. 11. – 30. 11.

 

·         PARNÍ LÁZEŇ – DLE ROZVRHU JEDNOTLIVÝCH TŘÍD

 

 
 
 
Všechna práva vyhrazena © Smiling Baby School 2011
Powered by AAAstranky.cz