Kdo jsme

Školku a jesličky  Smiling Baby School  najdete v Praze 7 – kousek od Letenského náměstí u parku Stromovka. Pečlivě jsme vybírali místo, které by bylo vhodné pro Vaše děti, aby si mohly bezpečně hrát, učit se novým věcem v příjemném prostředí, aby měly kam chodit do přírody…

Jsme tu pro všechny děti od 18 měsíců do 6 let, abychom jim poskytli péči, díky které mohou rozvinout svoje schopnosti a prožít bezstarostné chvíle ve společnosti svých vrstevníků. Jesle a školka  se stávají celospolečenským místem, kde dětem předáváme elementární dovednosti a rozvíjíme ho po všech stránkách, učíme ho základním sociálním a hygienickým návykům. Využíváme dětské přirozené zvídavosti k získávání nových poznatků ve formě her, písniček, knížek atd.
Vašim dětem se u nás věnují pečlivě vybraní pedagogové.

 

Proč nám svěřit svoje dítě?

  • Naučí se cizí jazyk – i na nejmenší děti mluvíme střídavě česky a anglicky.
  • Rozvíjíme schopnosti Vašeho dítěte
  • Náš vzdělávací plán je přizpůsoben českému školství.
  • Školka a jesle sídlí v nádherně budově se zahradou, velkou terasou a kousek od parku.
  • Mateřská škola Smiling Baby School je v provozu celoročně – nemusíte řešit, kdo děti pohlídá o prázdninách.
  • Vyjdeme vám vstříc, abyste mohli pracovat, a vaše děti byly spokojené.
  • Nabízíme mimořádně komfortní a inspirativní prostředí pro děti

 

Jak to u nás funguje?

Provozní doba jesliček a školky  je od pondělí do pátku od 7.30 do 18.00 hodin (po celý kalendářní rok je otevřeno i během letních měsíců a školních prázdnin).

Den je rozvržen do pravidelných bloků v rámci každého dne. Tím je zajištěn pravidelný režim, který je pro děti v předškolním věku velmi důležitý. V denním rozvrhu je zahrnut čas na společné setkání všech dětí, vzdělávání, pobyt v přírodě (zahrada, park, vycházky do okolí), čas pro relaxaci a oddych, pravidelnou stravu a hygienu...

A nesmíme zapomenout na výuku jazyka, která u nás probíhá naprosto přirozenou formou – na děti totiž pedagogové  mluví střídavě anglicky a česky. Struktura školního dne v našem zařízení  je plně sladěna s požadavky MŠMT.

Ve školce podporujeme zdravý životní styl. Stravování pro děti zajišťuje firma Ekolandia, která vaří výhradně z čerstvých surovin. Děti mají volný přístup k pití kdykoli během dne. Složení stravy odpovídá věku dětí. Dětem se zvláštním stravovacím režimem je možné přinést vlastní jídlo.

 
 
 
Všechna práva vyhrazena © Smiling Baby School 2011
Powered by AAAstranky.cz