Zdraví

Ve školce Smiling Baby School klademe velký důraz na zdraví Vašich dětí. Děti milují volnost, pohyb, aktivitu, jsou spontánní, plné snů a fantazií a mají touhu se prosadit. Celé dětství je spojeno s energií pohybu. Někdy bouřlivou jindy zase klidnější. Nebudeme-li je nadměrně omezovat, budou nám za to svým zdravím rozvojem vděčné.

 

Smiling Baby School svým dětem nabízí:

  • dětské masáže
  • saunování
  • kurzy plavání
  • cvičení
  • a další různé pohybové aktivity

Jak Smiling Baby School zajistí zdraví každého dítěte a chrání každé dítě od přenosných nemocí?

Dítě se oddělí od ostatních dětí a přivolaný rodič si jej v nejkratší možné lhůtě vyzvedne. V tuto chvíli jsou všechny předměty, které mohou být kontaminovány, budou řádně vydesinfikovány, aby se zabránilo šíření nákazy. Rodiče dalších dětí budou  informování, že mohlo dojít ke kontaktu s nemocným dítětem. Personál školky zajistí preventivní opatření, aby se zabránilo šíření nákazy.

Při přijetí dítěte po nemoci rodiče poskytnou informace o jeho zdravotním stavu a vyjádření pediatra, že dítě je zdravé, řádně očkováno a může navštěvovat kolektiv dětí.

Ráno při příchodu do školky má učitel právo odmítnout dítě, které je viditelně nemocné – má teplotu, lesknou se mu oči, má silný kašel, hustou rýmu atd.

 

Ve školce je umístěna lékárnička, která je plně vybavená pro podání první pomoci. Lékárnička je uložena na určeném místě pro učitele. Je pravidelně kontrolována a doplňována. Všichni učitelé jsou proškolení v podávání první pomoci. Rodiče se zavazují, že poskytnou Smiling Baby School všechny důležité informace o zdravotním stavu dítěte při jeho nástupu. Smiling Baby School nabízí Vašim dětem hygienicky nezávadné prostředí, kde se dodržují dané předpisy, pravidelně se desinfikuje, větrá a udržuje optimální teplota uvnitř objektu.

 

Jsme tu pro Vaše děti.

 
 
 
Všechna práva vyhrazena © Smiling Baby School 2011
Powered by AAAstranky.cz